Join role with password (7.x-1.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: enabled
sv: aktiverad

en: disabled
sv: ej aktiverad

en: Cancel
sv: Avbryt

en: This action cannot be undone.
sv: Denna åtgärd kan inte ångras.

en: Settings
sv: Inställningar

en: User
sv: Användare

en: Access denied
sv: Åtkomst nekad

en: New password
sv: Nytt lösenord
