Join role with password (7.x-1.0) - en to tr translation catalogue (8 entries)

en: enabled
tr: etkin

en: disabled
tr: etkin değil

en: Cancel
tr: İptal

en: This action cannot be undone.
tr: Bu işlem geri alınamaz.

en: Settings
tr: Ayarlar

en: User
tr: Kullanıcı

en: Access denied
tr: Erişim engellendi

en: New password
tr: Yeni parola
