Join role with password (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ug: ئېچىلدى

en: disabled
ug: تاقالدى

en: Cancel
ug: بىكار قىل

en: This action cannot be undone.
ug: .مەزكۇر مەشغۇلات قايتىلانمايدۇ

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: New password
ug: يېڭى پارول
