Join role with password (7.x-1.0) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: enabled
uk: увімкнено

en: disabled
uk: вимкнено

en: Cancel
uk: Скасувати

en: This action cannot be undone.
uk: Цю дію буде неможливо відмінити.

en: Settings
uk: Налаштування

en: User
uk: Користувач

en: Access denied
uk: Немає доступу

en: Invalid password
uk: Помилковий пароль

en: New password
uk: Новий пароль
