Join role with password (7.x-1.0) - en to vi translation catalogue (7 entries)

en: enabled
vi: bật

en: disabled
vi: tắt

en: Cancel
vi: Hủy bỏ

en: This action cannot be undone.
vi: Thao tác này không thể hoàn hồi.

en: Settings
vi: Thiết lập

en: User
vi: Người dùng

en: Access denied
vi: Truy cập bị từ chối
