Join role with password (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (5 entries)

en: disabled
am: የቦዘነ

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Access denied
am: መድረስ ክልክል ነው
