Join role with password (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ar: مُفَعَّل

en: disabled
ar: معطَّل

en: Cancel
ar: إلغاء

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: User
ar: مستخدم

en: Access denied
ar: الوصول مرفوض
