Join role with password (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (6 entries)

en: disabled
az: söndürülüb

en: Cancel
az: Ləğv et

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: User
az: İstifadəçi

en: Access denied
az: Giriş qadağandır
