Join role with password (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: enabled
be: уключана

en: disabled
be: адключана

en: Cancel
be: Адмяніць

en: This action cannot be undone.
be: Гэтае дзеянне нельга будзе адмяніць.

en: Settings
be: Налады

en: User
be: Карыстальнік

en: Access denied
be: Дасяг забаронены
