Join role with password (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ca: habilitat

en: disabled
ca: inhabilitat

en: Cancel
ca: Cancel·la

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: User
ca: Usuari

en: Access denied
ca: Accés denegat
