Join role with password (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: enabled
eu: gaituta

en: disabled
eu: ezgaituta

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: This action cannot be undone.
eu: Ekintza hau ezin da desegin.

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Access denied
eu: Sarrera debekatua
