Join role with password (7.x-1.0) - en to hu translation catalogue (9 entries)

en: enabled
hu: engedélyezett

en: disabled
hu: tiltott

en: Cancel
hu: Mégsem

en: This action cannot be undone.
hu: A művelet nem vonható vissza.

en: Settings
hu: Beállítások

en: User
hu: Felhasználó

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Invalid password
hu: Érvénytelen jelszó

en: New password
hu: Új jelszó
