Join role with password (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: enabled
id: hidup

en: disabled
id: nonaktifkan

en: Cancel
id: Batal

en: This action cannot be undone.
id: Tindakan ini tidak bisa dikembalikan.

en: Settings
id: Pengaturan

en: User
id: Pengguna

en: Access denied
id: Akses ditolak
