Join role with password (7.x-1.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ja: 有効

en: disabled
ja: 無効

en: Cancel
ja: キャンセル

en: This action cannot be undone.
ja: この処理は取り消しできません。

en: Settings
ja: 設定

en: User
ja: ユーザー

en: Access denied
ja: アクセスは拒否されました
