Join role with password (7.x-1.0) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: disabled
jv: mati

en: Cancel
jv: Batal

en: This action cannot be undone.
jv: Aksi iki ora bisa dibaléknā.

en: Settings
jv: Sétingan

en: User
jv: Panganggo

en: Access denied
jv: Akses ditolak
