Join role with password (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: enabled
ka: გააქტიურებული

en: disabled
ka: გამორთულია

en: Cancel
ka: გაუქმება

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: User
ka: მომხმარებელი

en: Access denied
ka: წვდომა აკრძალულია
