Join role with password (7.x-1.0) - en to oc translation catalogue (8 entries)

en: enabled
oc: activat

en: disabled
oc: desactivat

en: Cancel
oc: Anullar

en: This action cannot be undone.
oc: Aquesta accion es irreversibla.

en: Settings
oc: Paramètres

en: User
oc: Utilizaire

en: Access denied
oc: Accès refusat

en: New password
oc: Senhal novèl
