Join role with password (7.x-1.0) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: enabled
pt: ativo

en: disabled
pt: inativo

en: Cancel
pt: Cancelar

en: This action cannot be undone.
pt: Esta ação não pode ser desfeita.

en: Settings
pt: Definições

en: User
pt: Utilizador

en: Access denied
pt: Acesso negado

en: New password
pt: Nova senha
