Join role with password (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ro: activat

en: disabled
ro: dezactivat

en: Cancel
ro: Anulare

en: This action cannot be undone.
ro: Această acţiune nu are cale de întoarcere.

en: Settings
ro: Setări

en: User
ro: Utilizator

en: Access denied
ro: Acces respins
