Join role with password (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: enabled
sk: povolené

en: disabled
sk: vypnuté

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: This action cannot be undone.
sk: Túto akciu nemožno vrátiť späť.

en: Settings
sk: Nastavenia

en: User
sk: Používateľ

en: Access denied
sk: Prístup odmietnutý
