Join role with password (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (6 entries)

en: enabled
th: เปิดใช้งานแล้ว

en: disabled
th: ปิดใช้งาน

en: Cancel
th: ยกเลิก

en: This action cannot be undone.
th: คำสั่งนี้เมื่อทำแล้วไม่สามารถย้อนได้

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Access denied
th: ปัญหา 'access denied'
