Join role with password (7.x-1.0) - en to ur translation catalogue (7 entries)

en: enabled
ur: فعال

en: disabled
ur: غیرفعال شدہ

en: Cancel
ur: منسوخ کریں

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: User
ur: صارف

en: Access denied
ur: رسائی مسترد
