Journal (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (15 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Operations
af: Aksies

en: Development
af: Ontwikkeling

en: Author
af: Outeur

en: List
af: Lys

en: Description
af: Beskrywing

en: Edit
af: Wysig

en: Date
af: Datum

en: Message
af: Boodskap

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by

en: View
af: Wys

en: Location
af: Ligging

en: open
af: oop

en: !name field is required.
af: !name veld is verpligtend.
