Journal (7.x-1.0) - en to be translation catalogue (17 entries)

en: Status
be: Статус

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Development
be: Распрацоўка

en: Author
be: Аўтар

en: List
be: Спіс

en: Description
be: Апісанне

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Date
be: Дата

en: Message
be: Паведамленне

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: View
be: Праглядзець

en: Module
be: Модуль

en: Location
be: Месцазнаходжанне

en: open
be: адчыненае

en: !name field is required.
be: !name – абавязковае поле.
