Journal (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Operations
bs: Operacije

en: Author
bs: Autor

en: List
bs: Izlistaj

en: Description
bs: Opis

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Date
bs: Datum

en: Message
bs: Poruka

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: View
bs: Pregled

en: Location
bs: Lokacija

en: open
bs: otvoren

en: !name field is required.
bs: !name polje je obavezno
