Journal (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (17 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Development
cs: Vývoj

en: Author
cs: Autor

en: List
cs: Seznam

en: Description
cs: Popis

en: Edit
cs: Upravit

en: Date
cs: Datum

en: Message
cs: Zpráva

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: View
cs: Zobrazit

en: Module
cs: Modul

en: Location
cs: Místo

en: open
cs: otevřené

en: !name field is required.
cs: Pole !name je vyžadováno.
