Journal (7.x-1.0) - en to da translation catalogue (17 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Development
da: Udvikling

en: Author
da: Forfatter

en: List
da: Vis

en: Description
da: Beskrivelse

en: Edit
da: Redigér

en: Date
da: Dato

en: Message
da: Meddelelse

en: Save
da: Gem

en: Add
da: Tilføj

en: View
da: Vis

en: Issue
da: Udgave

en: Module
da: Modul

en: Location
da: Lokation

en: open
da: åben

en: !name field is required.
da: Feltet !name er obligatorisk.
