Journal (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (17 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Development
el: Ανάπτυξη

en: Author
el: Συντάκτης

en: List
el: Λίστα

en: Description
el: Περιγραφή

en: Edit
el: Επεξεργασία

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Message
el: Μήνυμα

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Add
el: Προσθήκη

en: View
el: Προβολή

en: Module
el: Μονάδα

en: Location
el: Τοποθεσία

en: open
el: ανοιχτή

en: !name field is required.
el: Το πεδίο !name είναι απαραίτητο.
