Journal (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Operations
et: Toimingud

en: Development
et: Arendus

en: Author
et: Autor

en: List
et: Nimekiri

en: Description
et: Kirjeldus

en: Edit
et: Muuda

en: Date
et: Kuupäev

en: Message
et: Teade

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: View
et: Kuva

en: Module
et: Moodul

en: Location
et: Asukoht

en: open
et: ava

en: !name field is required.
et: Välja !name täitmine on kohustuslik.
