Journal (7.x-1.0) - en to ka translation catalogue (14 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Development
ka: დეველოპმენტი

en: Author
ka: ავტორი

en: List
ka: სია

en: Description
ka: აღწერა

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Date
ka: თარიღი

en: Message
ka: შეტყობინება

en: Add
ka: დამატება

en: Module
ka: მოდული

en: Location
ka: ადგილმდებარეობა

en: !name field is required.
ka: !name ველი სავალდებულოა.
