Journal (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Operations
nn: Operasjonar

en: Development
nn: Utvikling

en: Author
nn: Forfattar

en: List
nn: Liste

en: Description
nn: Beskriving

en: Edit
nn: Rediger

en: Date
nn: Dato

en: Message
nn: Melding

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: Location
nn: Stad

en: !name field is required.
nn: !name feltet er påkrevd.
