Journal (7.x-1.0) - en to pl translation catalogue (18 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Development
pl: Dla deweloperów

en: Author
pl: Autor

en: List
pl: Lista

en: Description
pl: Opis

en: Edit
pl: Edytuj

en: Date
pl: Data

en: Message
pl: Wiadomość

en: Save
pl: Zapisz

en: Add
pl: Dodaj

en: View
pl: Widok

en: Issue
pl: Zagadnienie

en: Module
pl: Moduł

en: Location
pl: Położenie

en: open
pl: trwa

en: !name field is required.
pl: Pole !name jest wymagane.

en: Patches
pl: Łatki
