Journal (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (17 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Development
ro: Dezvoltare

en: Author
ro: Autor

en: List
ro: Listă

en: Description
ro: Descriere

en: Edit
ro: Editați

en: Date
ro: Data

en: Message
ro: Mesaj

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: View
ro: Afişează

en: Module
ro: Modul

en: Location
ro: Locaţia

en: open
ro: deschis

en: !name field is required.
ro: Câmpul !name este obligatoriu.
