Journal (7.x-1.0) - en to ru translation catalogue (18 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Development
ru: Разработка

en: Author
ru: Автор

en: List
ru: Список

en: Description
ru: Описание

en: Edit
ru: Редактировать

en: Date
ru: Дата

en: Message
ru: Сообщение

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: View
ru: Просмотр

en: Issue
ru: Проблема

en: Module
ru: Модуль

en: Location
ru: Место

en: open
ru: открыто

en: !name field is required.
ru: Поле "!name" обязательно для заполнения.
