Journal (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (9 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Author
se: Čálli

en: Description
se: Čilgehus

en: Edit
se: Rievdat

en: Date
se: Dáhton

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: View
se: Čájet

en: !name field is required.
se: !name ferte čállit
