Journal (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (17 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Operations
sk: Operácie

en: Development
sk: Vývoj

en: Author
sk: Autor

en: List
sk: Zoznam

en: Description
sk: Popis

en: Edit
sk: Upraviť

en: Date
sk: Dátum

en: Message
sk: Správa

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: View
sk: Zobraziť

en: Module
sk: Modul

en: Location
sk: Umiestnenie

en: open
sk: otvorená

en: !name field is required.
sk: Pole !name je povinné.
