Journal (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (14 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Author
sq: Autori

en: List
sq: Lista

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Date
sq: Data

en: Message
sq: Mesazhi

en: Save
sq: Ruaj

en: View
sq: Shfaq

en: Location
sq: Vendodhja

en: open
sq: hapur

en: !name field is required.
sq: Fusha !name është e detyrueshme.
