Journal (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (17 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Delete
ta: அழி

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Development
ta: உருவாக்கம்

en: Author
ta: எழுத்தாளர்

en: List
ta: பட்டியல்

en: Description
ta: விரிவாக்கம்

en: Edit
ta: மாற்று

en: Date
ta: தேதி

en: Message
ta: செய்தி

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: View
ta: பார்

en: Module
ta: கூடகம்

en: Location
ta: இடம்

en: open
ta: திற

en: !name field is required.
ta: !name புலம் தேவையானது.
