Journal (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (17 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Development
ar: التطوير

en: Author
ar: المؤلف

en: List
ar: لائحة

en: Description
ar: الوصف

en: Edit
ar: تحرير

en: Date
ar: التاريخ

en: Message
ar: الرسالة

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: View
ar: عرض

en: Module
ar: الوحدة

en: Location
ar: الموضع

en: open
ar: مفتوح

en: !name field is required.
ar: حقل "!name" ضروري.
