Journal (7.x-1.0) - en to az translation catalogue (15 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Development
az: Develop

en: Author
az: Müəllif

en: List
az: Siyahı

en: Description
az: İzahat

en: Edit
az: Dəyiş

en: Date
az: Tarix

en: Message
az: Mesaj

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: View
az: Görünüş

en: Module
az: Modul

en: Location
az: Məkan
