Journal (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (15 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Delete
mn: Устгах

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Development
mn: Хөгжүүлэлт

en: Author
mn: Зохиогч

en: List
mn: Жагсаалт

en: Description
mn: Тайлбар

en: Edit
mn: Засварлах

en: Date
mn: Огноо

en: Message
mn: Зурвас

en: Save
mn: Хадгалах

en: Add
mn: Нэмэх

en: View
mn: Харах

en: Location
mn: Байрлал

en: !name field is required.
mn: !name талбар шаардлагатай.
