Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (12 entries)

en: Content
da: Indhold

en: Comments
da: Kommentarer

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Sidebar First
da: Første sidebar

en: Theme based on Journal Crunch Worpress template
da: Tema baseret på Journal Crunch Wordpress skabelon

en: First Footer Block Area
da: Første Sidefods Blok Område

en: Second Footer Block Area
da: Anden Sidefods Blok Område

en: Third Footer Block Area
da: Tredje Sidefods Blok Område

en: Fourth Footer Block Area
da: Fjerde Sidefods Blok Område
