Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to de translation catalogue (6 entries)

en: Content
de: Inhalt

en: Comments
de: Kommentare

en: Help
de: Hilfe

en: Header
de: Kopfbereich

en: Page top
de: Seitenanfang

en: Page bottom
de: Fußbereich
