Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Content
el: Περιεχόμενο

en: Comments
el: Σχόλια

en: Help
el: Βοήθεια

en: Header
el: Κεφαλίδα

en: Page top
el: Κορυφή σελίδας

en: Page bottom
el: Βάση σελίδας
