Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Content
hi: अंतर्वस्तु

en: Comments
hi: टिप्पणियाँ

en: Help
hi: मदद

en: Header
hi: ऊपरी भाग

en: Page bottom
hi: पृष्ठ के नीचे
