Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Content
hr: Sadržaj

en: Comments
hr: Komentari

en: Help
hr: Pomoć

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Page bottom
hr: Dno stranice
