Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Content
ja: コンテンツ

en: Comments
ja: コメント

en: Help
ja: ヘルプ

en: Header
ja: ヘッダー

en: Page top
ja: ページの先頭

en: Page bottom
ja: ページの最後
