Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to nn translation catalogue (5 entries)

en: Content
nn: Innhald

en: Comments
nn: Kommentarar

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Page bottom
nn: Sideslutt
