Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Content
ro: Conţinut

en: Comments
ro: Comentarii

en: Help
ro: Ajutor

en: Header
ro: Cap

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii
