Journal Crunch (7.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Content
ru: Содержимое

en: Comments
ru: Комментарии

en: Help
ru: Справка

en: Header
ru: Заголовок

en: Page top
ru: Верхняя страница

en: Page bottom
ru: Подвал страницы
